21 May 2018, 01:00
Менял 10 и 20 Тыс. Доге..на Сбербанк..все прошло нормально и довольно быстро мин 15..Все отлично! Пользуюсь уже раз 10 обменником когда курсы хорошие по Бестчендж..
Вашето мнение е важно за нас
Ако имате забележки или препоръки свързани с работата на нашата служба, винаги можете да напишете отзив на нашия сайт. Администрацията бързо ще реагира на вашите отзиви и ще Ви отговори.