17 May 2018, 00:30
Пользовался обменником т.к. минимальная сумма обмена была 5000. Все устраивало . Теперь изменили минималку на 10000 - это не устраивает верните все на назад не всегда есть необходимость обменивать сум
Вашето мнение е важно за нас
Ако имате забележки или препоръки свързани с работата на нашата служба, винаги можете да напишете отзив на нашия сайт. Администрацията бързо ще реагира на вашите отзиви и ще Ви отговори.