31 March 2018, 23:42
Единственное что крайне неудобно, это то что ноут не всегда под рукой и тяжело сделать фотку, допустим я отправляю все с помощью смартфона представьте какой это головняк, а так все супер
Вашето мнение е важно за нас
Ако имате забележки или препоръки свързани с работата на нашата служба, винаги можете да напишете отзив на нашия сайт. Администрацията бързо ще реагира на вашите отзиви и ще Ви отговори.