31 May 2018, 21:22
Очень хороший обменник,пользуюсь не первый раз.А самое главное,СЛУЖБА Поддержки и АДМИНИСТРАЦИЯ сайта работают на 5+.Спасибо Вам!!
Вашето мнение е важно за нас
Ако имате забележки или препоръки свързани с работата на нашата служба, винаги можете да напишете отзив на нашия сайт. Администрацията бързо ще реагира на вашите отзиви и ще Ви отговори.